Як вирішити відразу 4 проблеми аграрія за допомогою одного добрива?

08 червня, 2018 |

Мікроводорості – це біологічне добриво, «досвід роботи» якого складає понад два мільярди років. Це найдавніші живі організми, які почали фотосинтезувати. Саме вони створили кисневу атмосферу нашої планети і зробили її ґрунт родючим. Мікроводорості одного разу змінили умови життя цілої планети, зараз вони можуть докорінно змінити підхід до живлення сільськогосподарських культур. Саме про це протягом останніх десятків років говорять вчені всього світу. Давайте розберемося, в чому особливість мікроводоростей як добрива і які проблеми вони можуть вирішувати?

Середовище існування мікроводоростей не обмежується водоймами – існує безліч видів ґрунтових мікроводоростей. Саме вони становлять особливий інтерес для сільського господарства. Для того, щоб зрозуміти, як працюють мікроводорості, потрібно, перш за все, розібратися, з чого вони складаються.

Майже на половину мікроводорості складаються з найпростіших білків, до складу яких входить близько 40 амінокислот. 20-30% мікроводоростей становлять вуглеводи (основна частина яких – полісахариди). Приблизно такий же вміст в цих мікроорганізмах ліпідів, і, зокрема, поліненасичених жирних кислот. І більше 5% складу мікроводоростей – це всі основні вітаміни (А, В1, В2, В6, В12, С, D, Е, біотин, фолієва і пантотенова кислоти, лейковорин та інші). Також в складі мікроводоростей є повний перелік мікро- і макроелементів (Са, N, P, Mg, K, Cu, Fe, S, Zn, Co, Mn, Zr, Rb, I та інші).

За рахунок такого багатого складу ґрунтові мікроводорості виконують цілий ряд функцій. У здоровому ґрунті в природному середовищі мікроводорості поряд з іншими ґрунтовими мікроорганізмами обов’язково присутні в тій або іншій кількості. Однак наукові дослідження, які в останні десятиліття активно проводяться в різних країнах, показують, що навмисне внесення в ґрунт добрив на основі мікроводоростей (альголізація ґрунту) допомагає вирішити безліч проблем сільгоспвиробників.

  1. Підвищення родючості ґрунту

Сьогодні все більш гострою стає проблема виснаження ґрунту. Надмірне застосування хімічних препаратів, нераціональне використання ресурсів землі призвели до того, що родючі раніше ґрунти поступово вироджуються, стаючи непридатними для вирощування сільськогосподарських культур. Знижується рівень гумусу, погіршується структура ґрунту – навіть супер-родючі чорноземи в таких умовах стрімко перетворюються в неживі піски.

Одним з головних позитивних наслідків альголізації ґрунтів є те, що мікроводорості запускають безліч мікробіологічних і біохімічних процесів, в результаті яких утворюються гумусові речовини. Основна їх частина знаходиться в гідролізованій формі, яка оптимально підходить для засвоєння іншими мікроорганізмами і вищими рослинами.

Коли ми говоримо про те, що мікроводорості здатні істотно підвищити вміст гумусу в ґрунті, потрібно розуміти, що мова йде не просто про якісь абстрактні поняття. Гумус відіграє головну роль в забезпеченні рослин поживними елементами з ґрунту. Від 95 до 98% всього азоту, що міститься в ґрунті, знаходиться саме в гумусі. Там же зосереджено 30-40% фосфору, 90% сірки, велика кількість калію, кальцію, магнію та мікроелементів (мідь, кобальт, марганець, цинк і ін.). Це означає, що при низькому вмісті гумусу, говорити про повноцінне харчування рослин немає сенсу.

Якщо говорити про конкретні цифри, то дослідження показують, що при застосуванні мікроводоростей вміст органічних речовин в ґрунті підвищується на 40-60%, а мінеральних форм азоту на 50-70%. Гідролізовані форми гумусу зростають на 43-75%.

Регулярне застосування добрив на основі мікроводоростей здатне істотно збільшити родючість ґрунту і навіть відновити еродований ґрунт.

  1. Поліпшення структури ґрунту

Саме ерозія ґрунту є однією з найактуальніших проблем в сучасному землеробстві. Руйнування верхнього родючого шару ґрунту відбувається як під впливом природних факторів (вітер, вода, особливості рельєфу), так і внаслідок діяльності людини, інтенсифікації підходів в сільськогосподарському виробництві.

Еродовані ґрунти перестають бути придатними для обробки, їх відновлення часто вимагає великих капіталовкладень. Застосування препаратів на основі мікроводоростей в цьому випадку є найдешевшим та найефективнішим способом. Для того, щоб переконатися в їх ефективності, досить згадати про роль мікроводоростей в історії біоценозу нашої планети. Саме вони зробили ґрунт придатним для життя рослин.

Мікроводорості і зараз здатні впливати на структурованість ґрунту. Їх клітинні оболонки покриті специфічної слизом, які, у буквальному сенсі слова, склеюють частинки ґрунту, скріплюючи їх і захищаючи від руйнування.

Завдяки слизовим оболонкам мікроводоростей зростає також вологоутримуюча здатність ґрунту – ці оболонки вбирають воду і можуть зберігати її досить довго після настання посухи. На зрошуваних ділянках це допомагає скоротити витрати на полив.

Попри ефект «склеювання», що підтримує структуру ґрунту, мікроводорості не роблять ґрунт «важким». Навіть навпаки – виділяючи в процесі фотосинтезу кисень, вони насичують ним ґрунт, покращуючи його аерацію. Навіть важкі глинисті ґрунти, при внесенні мікроводорослевих добрив, стають набагато легшими і придатнішими для обробітку.

  1. Підвищення врожайності

Отримання стабільно великих і якісних урожаїв, по суті, є кінцевою метою ведення бізнесу на землі. Досягнути високих показників урожайності можна тільки забезпечивши рослини повноцінним харчуванням, адже дефіцит будь-якого важливого елемента моментально позначається на кількості, розмірі і якості плодів та на загальному стані рослин.

Мікроводорості, які є найбагатшим джерелом білків, амінокислот, вітамінів і мінералів, не тільки насичують рослини необхідними елементами, але і безпосередньо стимулюють врожайність. Працює це дуже просто. Окремі вітаміни (зокрема вітаміни групи В, пантотенова і фолієва кислоти), а також мікроелементи надходять в рослину з ґрунту, збагаченого мікроводоростями та допомагають їй розвиватися інтенсивніше. А фітогормони росту ауксини, які у великій кількості виробляються мікроводоростями, змушують інтенсивніше розвиватися і кореневу систему, і вегетативну масу, і плоди.

Навіть із загального курсу ботаніки будь-якому школяреві відомо, що одним із найголовніших елементів для росту і розвитку рослин є азот. Коли вчені помітили взаємозв’язок між нестачею азоту і зменшенням урожайності, настала ера азотних добрив. Але внесення таких добрив у великих кількостях може призвести до безлічі наслідків як для ґрунту, так і для харчової безпеки врожаю.

Добрива на основі мікроводоростей забезпечують рослини необхідною кількістю азоту, при цьому не погіршуючи (а навіть покращуючи, як говорилося вище) якість ґрунту і плодів. Це відбувається за рахунок здатності мікроводоростей фіксувати атмосферний азот. Земна атмосфера на 78% складається з азоту, і тільки мікроводорості та бактерії мають здатність цей азот зв’язувати і перетворювати молекулярний азот N2 на аміак MH3, який і засвоюється рослинами.

Азот є найважливішою складовою рослинних білків, без нього рослина не зможе ні наростити масу, ні дати плодів. А ось отримуючи азот в доступній для себе формі, вона інтенсивно росте і щедро плодоносить. Така особливість мікроводоростей допомагає вирішити проблему дефіциту азоту в органічній технології вирощування і сприяє зниженню хімічного навантаження на плантацію в традиційному землеробстві (якщо живлення буде хоча б частково забезпечуватися не мінеральними, а біологічними добривами).

  1. Підвищення імунітету рослин

Імунітет рослин, їх природна стійкість до найрізноманітніших стресів – це одна із запорук стабільного плодоношення. Стресом для рослини може слугувати безліч біотичних і абіотичних факторів, будь то атака шкідників або раптовий заморозок, град або посуха. Від того, наскільки швидко рослина зуміє подолати цей стрес, відновитися і продовжити нормальний розвиток, залежить, чи дасть вона повноцінний урожай. З огляду на те, що в умовах мінливого клімату кількість стресових факторів для рослин з кожним роком зростає, забезпечення міцного імунітету насаджень є однією з головних цілей будь-якого фермера.

Практично всі окисно-відновні процеси в рослині забезпечуються 20 альфа-амінокислотами. Це від них залежить правильний метаболізм рослини, її здатність фотосинтезувати, засвоювати поживні речовини і будувати з них свої білки. Стосовно людей часто вживають поняття «незамінні амінокислоти», тому що деякі з амінокислот, необхідних для свого життя, людина не може синтезувати сама, а засвоює тільки з їжею (переважно, рослинною). Рослини ж «вміють» синтезувати абсолютно всі амінокислоти. Але, потрапляючи в стан стресу, у них просто не залишається на це сил.

Білок мікроводоростей надзвичайно багатий амінокислотами. Обробка плантації добривами на основі мікроводоростей насичує рослини цими амінокислотами, звільняючи їх від необхідності продукувати їх самостійно. Для рослини в стані стресу це як рятівні ліки, потужний поштовх до відновлення. Для рослини, яка знаходиться в сприятливих умовах, додаткове насичення амінокислотами дозволяє зекономити її власний ресурс і направити заощаджену енергію на посилення росту.

Вчені роблять висновок, що, вирішуючи 4 основні проблеми в землеробстві, мікроводорості, при правильному застосуванні, дійсно здатні вивести сільське господарство на якісно новий рівень. А в сучасних реаліях, коли екологічна безпека агротехнологій починає набувати особливого значення, застосування добрив на основі мікроводоростей дозволяє займатися інтенсивним землеробством з мінімальним ризиком для навколишнього середовища.

Top