ОДИН ПРОДУКТ — БАГАТО РІШЕНЬ!

Укорінення та стимуляція росту
Живлення та антистресовий ефект
Збільшення урожайності на 20–30%

Хто ми?

Vega Agros — інноваційна компанія-виробник біодобрив на основі мікроводоростей. В основі компанії — команда українських вчених, які протягом багатьох років досліджували властивості мікроводоростей та їхні можливості у сільському господарстві. Науковці виділили найпродуктивніші штами мікроводоростей, які оптимальні саме для ґрунтово-кліматичних умов України. Результатом цієї роботи стали унікальні біологічні препарати для підвищення урожайності, стійкості рослин до стресів та покращення якості ґрунту.

Окрім препаратів на основі мікроводоростей, у нашому асортименті є ефективні мікробіологічні препарати. Саме використання цих біопрепаратів у комплексі дозволяє на 100% забезпечити правильне живлення рослин та посилити ефект стимуляції урожайності.

Фахівці Vega Agros розробили повні технологічні карти для живлення різних культур та надають повну консультаційну допомогу з питань технологій вирощування (як органічних, так і традиційних).

Робота з Vega Agros — це:

1
Інноваційні якісні біологічні добрива з доведеною ефективністю для усіх сільськогосподарських культур
Оптимальне співвідношення ціни та ефективності
2
3
Можливість застосування препаратів в органічному
виробництві
Розроблені фахівцями повні технологічні карти з живлення для різних культур (як для органічного, так і для традиційного виробництва)
4
5
Консультації експертів для клієнтів компанії

Що треба знати про мікроводорості?

Мікроводорості — найдревніші фотосинтезуючі організми на Землі. Вони, без перебільшення, змінили світ більше 2 мільярдів років тому. Без них не з’явилася б ні киснева атмосфера, ні родючий шар ґрунту. Дослідивши історію мікроводоростей, вчені ще у середині 20 століття зрозуміли, що сьогодні ці організми здатні змінити сільське господарство, зробити його більш продуктивним і безпечним.

Склад мікроводоростей – це прості білки, що включають близько 40 амінокислот, вуглеводи (основна частина яких – полісахариди), ліпіди, вітаміни А, В1, В2, В6, В12, С, D, Е, біотин, фолієва та пантотеновая кислоти, лейковорин та інші. Також у складі мікроводоростей є повний перелік мікро- та макроелементів (Са, N, P, Mg, K, Cu, Fe, S, Zn, Co, Mn, Zr, Rb, I та інші).

Біодобриво Vega Agros стимулятор урожаю™ на основі мікроводоростей — це:

  • Стимуляція урожайності (на 20-30%)
  • Повноцінне живлення рослин
  • Укорінення та приживлюваність саджанців
  • Підвищення імунітету рослин та антистресовий ефект
  • Підвищення родючості ґрунту
  • Покращення структури ґрунту

Застосування мікроводоростей
у сільському господарстві

РОСЛИННИЦТВО
ТВАРИННИЦТВО
ПТАХІВНИЦТВО
БДЖІЛЬНИЦТВО

Корисні публікації

Інтерес українських сільгоспвиробників до сої постійно зростає: це перспективна та цінна культура, що має великий потенціал для аграрного бізнесу. Соя є цінною харчовою та […]

07 березня, 2019 |

Системне вивчення мікроводоростей та їхніх можливостей у сільському господарстві почалося не більше, як півстоліття тому. За цей час були проведені сотні науково-практичних дослідів, які […]

09 липня, 2018 |

Вплив зелених мікроводоростей протягом останніх десятиліть широко вивчався вченими з різних куточків планети. У вільному доступі є результати численних досліджень, які доводять ефективність застосування […]

Top